Nic nie znaleziono

Niestety, nic nie znaleziono. Proszę zmienić kryteria wyszukiwania i spróbować ponownie.


  Noclegi – ‚Domki’

 • Domki Klimatyczne

  Domki Klimatyczne. Zapraszamy do dwóch przestronnych (75 m2), nowoczesnych i wygodnych domków góralskich położonych w spokojnej części Zakopanego – na Olczy. Jedyna w swoim rodzaju lokalizacja zapewnia niezapomniany widok na Tatry, spokój, ciszę, świeże powietrze oraz liczne trasy spacerowe . Odległość od Krupówek – 5 km (ok. 10 min samochodem). (więcej…)

 • Domki U Ciaptoka

  Oferujemy kompleks nowych góralskich domków, z których każdy pomieści od 2 do 6 osób. W tej chwili oferujemy 3 domki góralskie, które są zlokalizowane na Krzeptówkach – bardzo spokojnej willowej dzielnicy Zakopanego. Ich lokalizacja sprawia, że są wspaniałą bazą wypadową na tatrzańskie szlaki, zimą sprawnie można dojechać na wyciąg narciarski, (więcej…)

 • Domki Góralskie Krupa

  Domki drewniane stojące na polanie, z dala od budynków zapewniają całkowitą swobodę odpoczynku. Zaprojektowane tak, byś otrzymał wszystko czego potrzebujesz Ty i Twoja rodzina do pełni szczęścia. Przygotowane zostały do pobytu 5 do 7 osób z podziałem na trzy pomieszczenia. Do dyspozycji jest zielona przestrzeń przed domem gdzie na placu (więcej…)

 • Noclegi U Stasi

  Noclegi u Stasi to obiekt położony w centrum Chochołowa, zaraz za skrzyżowaniem Chochołów – Czarny Dunajec – Sucha Hora. Obiekt znajduje się w  pewnej odległości od drogi, od której dodatkowo zasłania go budynek gospodarczy. Dzięki temu goście mogą cieszyć się niczym niezakłóconą ciszą i spokojem. W obiekcie dostępnych jest 18 (więcej…)