Nic nie znaleziono

Niestety, nic nie znaleziono. Proszę zmienić kryteria wyszukiwania i spróbować ponownie.


  Noclegi – ‚Gliczarów Górny’

  • Pokoje Gościnne Janka

    Pokoje gościnne Janka oferują noclegi w Gliczarowie koło Białego Dunajca. Pokoje gościnne Janka położone są południowym stoku Gliczarowa Górnego skąd rozpościera się najpiękniejszy w Gliczarowie widok na całą panoramę Tatr. Gliczarów Górny jest położony 11 km od Zakopanego i zaledwie 4 km od basenów geotermalnych w Bukowinie Tatrzańskiej i Szaflarach, (więcej…)

  • Pokoje U Danusi

    Nasz dom położony jest w pięknym miejscu z widokiem na Giewont i Gubałówkę. Wokół domu jest sporo miejsca. Dzieci mogą bawić się bezpiecznie, gdyż dom jest ogrodzony. Zapewniamy miłą atmosferę i pyszną domową kuchnię. Oferujemy: – 45 miejsc noclegowych w 12 pokojach (3-4 osobowych) – pokoje z łazienkami (w tym (więcej…)

  • Jaśminowy Dworek

    Oferujemy Państwu pokoje gościnne z łazienkami w przepięknej podhalańskiej miejscowości jaką jest Gliczarów Górny położony 11 km od Zakopanego i zaledwie 3 km od basenów geotermalnych w Bukowinie Tatrzańskiej i Szaflarach. W odległości ok 500m od domu są 2 wyciągi narciarskie, instruktorzy,wypożyczalnie sprzętu narciarskiego (na Stołowym). Inne wyciągi w w (więcej…)