Pomysł na prezent dla miłośnika sportów wodnych

Miłośników sportów wodnych z pewnością ucieszą praktyczne prezenty w postaci, np. zajęć na flyboardzie, który pozwala na ewolucje nad wodą, lub parasailingu, czyli latania ze spadochronem za łodzią motorową. Pomysłem na upominek np. z okazji urodzin, może być także lekcja nurkowania lub pływania na windsurfingu, kitesurfingu czy wakeboardingu.

prezent-sporty-wodne

Pomysł na prezent dla mężczyzny – flyboard

Flyboard to prawdziwy prezent marzeń dla wszystkich, którzy zawsze chcieli móc latać. Urządzenie jest konstrukcją, która składa się z platformy ze specjalnymi butami. Kilkunastometrowy, elastyczny wąż łączy flyboard z wodnym skuterem, którego moc turbiny pozwala unieść się nad wodę i wykonywać różnego rodzaju ewolucje.

Oryginalny prezent – parasailing, czyli latanie ze spadochronem za motorówką

Miłośnikom ekstremalnych wrażeń może się spodobać parasailing. Sport polega na lataniu ze spadochronem, który jest przymocowany do motorówki. Specjalna uprząż z siodełkiem pozwala uczestnikowi zabawy na wygodny lot i podziwianie widoków z lotu ptaka.

Wyjątkowe prezenty – lot nad wodą na jetovatorze

Jetovator to urządzenie przypominające skuter. Zasilane jest ono strumieniem wodnym napędzanym przez turbinę skutera wodnego. Silne ciśnienie wody powoduje, że urządzenie unosi się w powietrzu i daje możliwość latania nad taflą wody. Po nauczeniu się podstaw kierowania jetovatorem, można wzbić się na wysokość około 8 metrów.

Prezenty urodzinowe – zajęcia z windsurfingu, kitesurfingu, wakeboardingu

Pomysłem na urodzinowy upominek nad niego i dla niej jest voucher na zajęcia z windsurfingu. Wykwalifikowany instruktor wprowadzi w świat pływania na desce. Kitesurfing to kolejny sport ekstremalny w czasie którego uczestnik zajęć pływa na desce. Aktywność różni od windsurfingu to, że do pływania wykorzystuje się latawiec napędzany wiatrem, a nie żagiel. Miłośników mocnych wrażeń ucieszy wakeboarding, czyli pływanie na desce, trzymając się liny przymocowanej do łódki motorowej.

Pomysł na prezent dla przyjaciółki – lekcja nurkowania

Oryginalnym upominkiem dla przyjaciółki, która nie boi się wody i umie pływać, jest voucher na zajęcia z nurkowania. Uczestniczka kursu dowiaduje się cennych informacji na temat sprzętu, komunikacji oraz zachowania bezpieczeństwa pod wodą. Po części teoretycznej, odbywają się praktyczne zajęcia z nurkowania pod okiem wykwalifikowanego specjalisty. Kurs może być początkiem wielkiej pasji, która zakończy się otrzymaniem uprawnień do nurkowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam *

Świat
Zdjęcie profilowe Redakcja

Bukareszt – co warto zobaczyć w stolicy Rumunii?

Miejsca, które koniecznie zobaczyć w stolicy Rumunii, to: Pałac Królewski, cerkiew Stavropoleos, aleję Calea Victorei, deptak Strada Lipscani, Curtea Vecie wzniesiony przez Włada Palownika oraz budowle z czasów socrealizmu w tym pałac Ceaușescu. To tylko niektóre z atrakcji, Bukareszt ma ich do zaoferowania znacznie więcej. Podróż na własną rękę czy zorganizowana wycieczka? Exim Tours lub (więcej…)