Hotel SPA bez dzieci: pomysł na wypoczynek we dwoje pod Tatrami

Nareszcie szykuje się okazja, aby zostawić dzieci np. pod opieką dziadków i wyjechać gdzieś tylko we dwoje? Nie zmarnuj jej, bo może się szybko nie powtórzyć! Na romantyczny wyjazd, który pozwoli Wam nacieszyć się sobą, warto wybrać odpowiedni hotel, najlepiej ze SPA i… bez dzieci. W poszukiwaniu takiego hotelu zabieramy Cię na Podhale, dokładnie do Bukowiny Tatrzańskiej.

Hotel HARNAŚ

Hotel HARNAŚ w Bukowinie Tatrzańskiej to jedyny hotel dla dorosłych na Podhalu, który dzięki pięknemu położeniu, łatwemu dojazdowi, komfortowym i elegancko urządzonym pokojom oraz bogatej ofercie zabiegów odnowy biologicznej, jest idealnym miejscem na wypoczynek we dwoje.

Brak dziecięcych hałasów to gwarancja tak potrzebnego spokoju, komfortowych warunków do wypoczynku, a także maksymalnej prywatności. Hotel, z uwagi na swój charakter, nie oferuje żadnych rodzinnych rozrywek, co na pewno będzie atutem z punktu widzenia osób podróżujących bez dzieci.

Widok na Tatry prosto z okien pokoju

Tym, co szczególnie mocno przyciąga pod Tatry, są przepiękne widoki. Wybierając hotel SPA bez dzieci upewnij się, że jego lokalizacja rzeczywiście pozwoli nacieszyć oczy górską panoramą. To bardzo ważny atut Hotelu HARNAŚ, w którym wszystkie pokoje znajdują się po południowej stronie budynku, co gwarantuje zachwycające widoki na góry bezpośrednio z okna.

Zabiegi SPA: odpoczynek dla ciała i umysłu

Goście Hotelu HARNAŚ mogą korzystać z szerokiej oferty zabiegowej Wellness BUKOVINA w sąsiednim Hotelu BUKOVINA (bezpłatny, wygodny transport, który zajmuje około 3 minut). Wybór zabiegów jest imponujący, obejmując masaże (w tym dla dwojga), zabiegi na twarz i ciało oraz relaksacyjne rytuały pielęgnacyjne, takie jak autorski zabieg „Bukowiańska Łąka” poprzedzony peelingiem.

Terapeuci w Wellness BUKOVINA korzystają wyłącznie z produktów naturalnych i wegańskich, w tym takich marek Mokosh, BABOR czy Valmont.

Bardzo korzystną opcją dla gości hotelu jest możliwość zarezerwowania specjalnego pakietu pobytowego z voucherem do Wellness BUKOVINA. Pakiet ten obejmuje voucher o wartości 300 PLN na dowolne zabiegi w Wellness BUKOVINA, w tym masaże, zabiegi na twarz i ciało oraz rytuały pielęgnacyjne. W cenie pakietu otrzymasz również 10% zniżki na dodatkowe zabiegi.

Relaks w Termach BUKOVINA

W ramach pobytu w Hotelu HARNAŚ goście otrzymują 3-godzinny wstęp do sąsiednich Term BUKOVINA (dla gości zatrzymujących się w pokojach Panoramic Mountainview, Skysuite lub Harnaś Suite wstęp jest nielimitowany).

Termy BUKOVINA to jeden z najnowocześniejszych w Europie kompleksów basenowych zasilanych wodą termalną, obejmujący aż 20 basenów wewnętrznych i zewnętrznych wypełnionych wodą termalną o temperaturze od 30 do 38°C.

Termy BUKOVINA to nie tylko baseny, ale również Świat Saun, w którym do wyboru masz aż osiem różnorodnych saun. Szczególnie polecamy zewnętrzną saunę fińską „Łozpolono Maryna”, gdzie codziennie odbywają się seanse zapachowe prowadzone przez zawodowego saunamistrza.

Poznaj inne udogodnienia

Hotel HARNAŚ w Bukowinie Tatrzańskiej został stworzony z myślą o osobach pragnących komfortowego pobytu w hotelu SPA bez dzieci. Oferuje wygodne pokoje 1-, 2- i 3-osobowe oraz luksusowe apartamenty. Cena pobytu obejmuje pyszne śniadania w formie bufetu z zawsze świeżym, chrupiącym pieczywem, naturalnymi wędlinami, ciastami, organiczną kawą, mlekiem roślinnym, świeżo wyciskanymi sokami oraz przetworami przygotowanymi przez samego Szefa Kuchni.

Hotel zapewnia bezpłatny parking z widokiem na góry oraz możliwość wypożyczenia rowerów górskich. Na miejscu dostępna jest znakomita Restauracja WIDOK, która oferuje wyśmienite dania przygotowane z naturalnych składników przez zespół Szefa Kuchni Marcina Gruszki, członka Narodowej Kadry Kucharzy. Warto również wspomnieć o lobby barze z bogatą kartą win i alkoholi z całego świata.


Artykuł sponsorowany / Materiał partnera.