Pokoje w Kościelisku. Ten adres warto zapamiętać

Kościelisko to jedna z najchętniej odwiedzanych podhalańskich miejscowości. Do jej atutów zaliczymy przede wszystkim bliskość Zakopanego oraz najpiękniejszych tatrzańskich szlaków. To znakomity wybór dla osób, które z jednej strony chcą uciec od miejskiego zgiełku, a z drugiej mieć łatwy dostęp do największych atrakcji regionu. Komfortowe pokoje w Kościelisku oferuje jedyny hotel w tej miejscowości, czyli trzygwiazdkowy Hotel Eco Tatry. Sprawdź, dlaczego warto się w nim zatrzymać zarówno na weekend, jak i dłuższy pobyt.

Kameralny hotel w samym sercu Podhala

Hotel Eco Tatry w Kościelisku to miejsce, które zdecydowanie wyróżnia się na tle lokalnych obiektów noclegowych. Umiejętnie łączy wysoki komfort pobytu, charakterystyczny dla hoteli tej klasy, z przyjazną, swobodną, wręcz rodzinną atmosferą oraz regionalnym wystrojem, tak pożądanym przez wiele osób odwiedzających polskie Tatry.

Jest to hotel butikowy, co oznacza, że nie musisz się obawiać tłoku, hałasów, długich kolejek na śniadaniu i problemów ze znalezieniem miejsca parkingowego. Obiekt zapewnia bardzo wysoki standard pobytu w – co równie ważne – atrakcyjnej cenie. Jest to jeden z głównych powodów, dla których zatrzymują się w nim osoby początkowo szukające jedynie pokojów w Kościelisku, a ostatecznie decydujące się na pobyt w pełnoprawnym, wygodnym hotelu.

Fantastyczna lokalizacja

Tym, co mocno przyciąga do Hotelu Eco Tatry w Kościelisku, jest rewelacyjne wręcz położenie obiektu. Kościelisko to idealne miejsce dla osób, które niekoniecznie chcą zatrzymywać się w gwarnym Zakopanem, ale też oczekują łatwej komunikacji z tą turystyczną perłą regionu.

Zatrzymując się w Hotelu Eco Tatry w Kościelisku masz niemal bezpośredni dostęp do:

  • Krupówek, czyli najbardziej reprezentacyjnej ulicy Zakopanego;
  • Drogi pod Reglami, która prowadzi w kierunku wielu atrakcyjnych szlaków turystycznych;
  • Doliny Kościeliskiej, uważanej za najpiękniejszą tatrzańską dolinę;
  • Doliny Małej Łąki, z której możesz wybrać się dalej na najbardziej rozpoznawalny szczyt polskich Tatr, czyli Giewont;
  • Doliny Chochołowskiej, słynącej nie tylko z pięknych widoków, ale też łatwego szlaku, odpowiedniego nawet dla mniejszych dzieci i osób starszych;

Dysponując własnym samochodem możesz również odwiedzić inne atrakcje regionu, w tym słynne Termy Chochołowskie czy dojechać do początku szlaku na Morskie Oko.

Eco nie tylko z nazwy

Hotel Eco Tatry w Kościelisku to obiekt, który bardzo poważnie podchodzi do kwestii ochrony tatrzańskiej przyrody i lokalnego środowiska. Zatrzymując się w nim możesz mieć pewność, że nie przyczyniasz się do degradacji regionu, łącząc swój komfort z korzyściami dla naszej planety.

Hotel jest zasilany energią z paneli solarnych, ogrzewany ekologicznym kotłem, w jego pobliżu można się natknąć na dziką zwierzynę czy owce, a wszystkie posiłki są przygotowywane z lokalnych, zdrowych produktów.

Pokoje w Kościelisku dla każdego

Dużą zaletą Hotelu Eco Tatry jest obszerna oferta noclegowa. Nie ma znaczenia, czy szukasz pokoju w Kościelisku dla pary, rodziny z dziećmi czy większej grupy znajomych – hotel zapewni komfortowe warunki pobytu w każdym z tych przypadków.

Hotel oferuje pokoje dwuosobowe (w standardzie Comfort i Premium), trzyosobowe, rodzinne (w standardzie de luxe i Family Chalet Suite), a hitem jest apartament Eco Folk z łożem małżeński i częścią dzienną z łóżkiem pojedynczym i rozkładaną sofą.

Z pełną ofertą pokojów w Kościelisku udostępnionych przez Hotel Eco Tatry zapoznasz się na stronie https://www.ecotatry-hotel.pl/pokoje-koscielisko/. Możesz od razu sprawdzić dostępność pokojów w interesującym Cię terminie i wygodnie złożyć rezerwację online.

Mnóstwo atrakcji, które umilą Twój pobyt pod Tatrami

Wyjazd pod Tatry to propozycja nie tylko dla osób, które preferują aktywny wypoczynek, ale też chcących solidnie wypocząć, naładować baterie po ciężkim okresie w pracy czy spędzić przyjemny czas we dwoje.

Hotel Eco Tatry oferuje rozbudowaną strefę SPA z sauną fińską, sauną infrared (kabina na podczerwień), jacuzzi oraz strefą relaksu i strefą rozrywki. Pobyt w tym obiekcie to uczta dla ciała i zmysłów.

Jeśli więc rozglądasz się za pokojami w Kościelisku, to koniecznie sprawdź ofertę Hotelu Eco Tatry i już teraz zarezerwuj pobyt w interesującym Cię terminie na stronie ecotatry-hotel.pl.


Artykuł sponsorowany / Materiał partnera.