Narty Atomic – przegląd popularnych modeli

Narty Atomic są bardzo lubiane przez rodzimych narciarzy. Wpływa na to zarówno połączenie doskonałych osiągów i jakości ze świetnymi cenami, jak i różnorodność dostępnych modeli. Interesuje Cię, które z nich są najbardziej godne uwagi? Sprawdź nasze zestawienie kilku popularnych typów nart Atomic, a być może znajdziesz coś dla siebie.

  1. Atomic Redster S9

Atomic Redster S9 to narty od lat znajdujące się w czołówce najchętniej wybieranych modeli. Są przeznaczone dla osób o dość dużych umiejętnościach, które pewnie czują się na stoku. To model slalomowy, nieustannie doskonalony wraz z opracowywaniem przez markę nowych kolekcji. Ich konstrukcja sprawia, że wchodzenie w ostre zakręty przy dużej prędkości jest bardzo łatwe i przyjemne, a technologie wykorzystane przy produkcji zapewniają deskom odpowiednią trwałość i przyczepność. Idealne na każdą trasę – także tę trudną – trzymają się nawet twardej, oblodzonej nawierzchni. Jeśli lubisz prędkość i szaloną zabawę, z pewnością szybko dołączysz do miłośników tych nart.

Narty Atomic

Źródło: https://www.nartywarszawa.pl/oferta/narty/atomic.html

  1. Atomic Cloud 9

Ten model to propozycja tylko dla pań, która od wielu sezonów należy do najpopularniejszych na stokach – nie tylko wśród modeli marki, ale nart damskich ogólnie. Wszystko dlatego, że narty Atomic Cloud 9 są po prostu świetne. Opracowane z użyciem najnowszych technologii i starannie wykonane są przede wszystkim skuteczne, wygodne i solidne. Dzięki precyzyjnej konstrukcji wchodzenie w każdy skręt jest ułatwione, dlatego deski pozwalają się poczuć pewnie na śniegu. To model uniwersalny i lekki, który ma szansę przypaść do gustu naprawdę wielu kobietom. Dodatkowym atutem nart Cloud 9 jest atrakcyjny design.

 

  1. Atomic Redster X9

Kolejny model to przedstawiciel serii Redster X stworzonej dla wymagających, zaawansowanych narciarzy. To flagowy model linii o sportowym charakterze. Deski są idealnie zwrotne, a jednocześnie stabilne i łączą zalety modeli gigantowych oraz slalomowych, sprawnie pokonując każdy zakręt. Powinien docenić je więc każdy narciarz, który na stoku szuka wyzwań i lubi dynamikę. Dzięki swojej niezaprzeczalnej uniwersalności są to narty nadające się w zasadzie na każdą trasę i świetnie adaptujące się do zmiennych warunków. Świetne na cały dzień na stoku, ponieważ jazda w nich jest łatwa i przyjemna, a ponadto narty same korygują niewielkie błędy w technice.

  1. Atomic Vantage 79 Ti

Proponowane przez markę Atomic narty Vantage 79 Ti to świetny model All Mountain chętnie wybierany przez miłośników przygód. Ich konstrukcja jest przystosowana do jazdy w niemal każdym terenie. To nowa odsłona nart przynależących do jednej z najpopularniejszych linii producenta, która ma szansę stać się prawdziwym hitem. Deski są stabilne na każdym podłożu, dzięki czemu jazda jest płynna, nawet gdy wyruszasz w nieznane. Jednocześnie narty są lekkie, co niewątpliwie wpływa na komfort użytkowania. Doskonałe do świetnej zabawy przez cały dzień.

  1. Atomic Cloud 8

Cloud 8 to narty damskie popularne niemal tak samo, jak słynne „dziewiątki”. To konstrukcja świetna dla pań, które nie są jeszcze do końca pewne swoich umiejętności – dla początkujących i średniozaawansowanych. Są lżejsze od swojego pierwowzoru ze względu na brak tytanowego usztywnienia. Z tego powodu lepiej sprawdzają się dla nieco słabszych technicznie narciarek. Brak tytanu wpływa też na obniżenie dynamiki, co docenią kobiety, które nie chcą rozwijać zbyt dużych prędkości. Narty pozwalają na łagodne i bezproblemowe wchodzenie w skręty i podobnie jak ich „starsze siostry” zachwycają atrakcyjnym wzornictwem.


Artykuł sponsorowany / Materiał partnera.