Sylwester za granicą – prezent pod choinkę

Sylwester to dobra okazja na wspólny wyjazd z ukochanym. Wybierzcie się na weekend z Bieszczady i zwiedźcie Lwów. Możecie też pojechać do litewskiego SPA, aby się zrelaksować. Niezapomnianych wrażeń dostarczy wam wyprawa na Ukrainę, obejmująca miejsca dostępne jedynie dla pojazdów z napędem na 4 koła.

Gdzie pojechać na Sylwestra, żeby się zrelaksować?

Jeśli ty i twój partner nie chcecie spędzić Sylwestra na balu lub imprezie, dobrym pomysłem będzie wyjazd za granicę, np. na Litwę. Za romantyczny weekend dla dwojga w miejscowości Troki zapłacicie około 1600 zł. To piękne miasto jest położone nad jeziorem Ungurys. Wybierzcie hotel, w którym będziecie mogli odpocząć np. pływając w basenie lub korzystając z rosyjskiej łaźni parowej. W Trokach warto zwiedzić zamek na wyspie, który znajduje się w Trockim Parku Narodowym.

4 noclegi w SPA na Litwie to pomysł na nieco dłuższy, relaksujący pobyt. W obiekcie możecie korzystać z masaży np. pęczkiem lawendy lub bursztynem. Dostępne są też okłady z czarnych pereł i peeling ciała wykonany borówkami. W litewskim SPA znajdują się także sauny, wanny z hydromasażem, basen i łaźnie tureckie. Za pobyt dwóch osób w ośrodku zapłacicie około 2500 zł.

Na Litwie warto zwiedzić np. Stare Miasto w Druskienikach. Ułatwi to zakwaterowanie  w hotelu znajdującym się w centrum miasta, abyście nie musieli tracić czasu na dojazdy. Jeden nocleg to koszt nieco powyżej 500 zł. Będziecie mogli skorzystać ze SPA z basenem z hydromasażem, łaźnią parową i sauną. Oprócz tego czeka was romantyczna kolacja i jeden z relaksujących zabiegów. Możecie wybrać m.in. ziołowy peeling, masaż aromaterapeutyczny lub miodowy masaż pleców.

Aktywny Sylwester – dokąd wyjechać?

Sylwestra za granicą możecie spędzić także w aktywny sposób, np. wybierając się na wyprawę przypominającą off-road po Ukrainie. Kilkudniowa wycieczka kosztuje średnio 1500 zł. W jej trakcie obejrzycie przepiękne krajobrazy dostępne jedynie dla aut z napędem na 4 koła. Każdy z uczestników wyprawy będzie mógł poprowadzić pojazd. Odwiedzicie m.in. wodospad Szum, Połoninę Krasną, Zamek Tustań, Stary Sambor, a także Jezioro Sieniewierskie i narciarski kurort Bukovel.

W ramach sylwestrowego odpoczynku możecie też wybrać się w góry, np. Bieszczady, a następnie zwiedzić Lwów. Za 3 dniową wycieczkę z 2 noclegami zapłacicie około 500-700 zł. Po dniu spędzonym w górach odpoczniecie, korzystając z oferty SPA: bani ruskiej, jacuzzi z hydromasażem i chaty solnej. Każdego dnia zjecie pyszne wiejskie śniadanie i regionalne potrawy na obiadokolację. Z Bieszczad możecie wybrać się do Lwowa, gdzie warto zwiedzić Stary Rynek, katedrę Ormiańską oraz Pałac Jana III Sobieskiego.

new-years-eve-1789147_1920-2