Pomysł na prezent dla miłośnika sportów wodnych

Miłośników sportów wodnych z pewnością ucieszą praktyczne prezenty w postaci, np. zajęć na flyboardzie, który pozwala na ewolucje nad wodą, lub parasailingu, czyli latania ze spadochronem za łodzią motorową. Pomysłem na upominek np. z okazji urodzin, może być także lekcja nurkowania lub pływania na windsurfingu, kitesurfingu czy wakeboardingu.

Pomysł na prezent dla mężczyzny – flyboard

Flyboard to prawdziwy prezent marzeń dla wszystkich, którzy zawsze chcieli móc latać. Urządzenie jest konstrukcją, która składa się z platformy ze specjalnymi butami. Kilkunastometrowy, elastyczny wąż łączy flyboard z wodnym skuterem, którego moc turbiny pozwala unieść się nad wodę i wykonywać różnego rodzaju ewolucje.

Oryginalny prezent – parasailing, czyli latanie ze spadochronem za motorówką

Miłośnikom ekstremalnych wrażeń może się spodobać parasailing. Sport polega na lataniu ze spadochronem, który jest przymocowany do motorówki. Specjalna uprząż z siodełkiem pozwala uczestnikowi zabawy na wygodny lot i podziwianie widoków z lotu ptaka.

Wyjątkowe prezenty – lot nad wodą na jetovatorze

Jetovator to urządzenie przypominające skuter. Zasilane jest ono strumieniem wodnym napędzanym przez turbinę skutera wodnego. Silne ciśnienie wody powoduje, że urządzenie unosi się w powietrzu i daje możliwość latania nad taflą wody. Po nauczeniu się podstaw kierowania jetovatorem, można wzbić się na wysokość około 8 metrów.

Prezenty urodzinowe – zajęcia z windsurfingu, kitesurfingu, wakeboardingu

Pomysłem na urodzinowy upominek nad niego i dla niej jest voucher na zajęcia z windsurfingu. Wykwalifikowany instruktor wprowadzi w świat pływania na desce. Kitesurfing to kolejny sport ekstremalny w czasie którego uczestnik zajęć pływa na desce. Aktywność różni od windsurfingu to, że do pływania wykorzystuje się latawiec napędzany wiatrem, a nie żagiel. Miłośników mocnych wrażeń ucieszy wakeboarding, czyli pływanie na desce, trzymając się liny przymocowanej do łódki motorowej.

Pomysł na prezent dla przyjaciółki – lekcja nurkowania

Oryginalnym upominkiem dla przyjaciółki, która nie boi się wody i umie pływać, jest voucher na zajęcia z nurkowania. Uczestniczka kursu dowiaduje się cennych informacji na temat sprzętu, komunikacji oraz zachowania bezpieczeństwa pod wodą. Po części teoretycznej, odbywają się praktyczne zajęcia z nurkowania pod okiem wykwalifikowanego specjalisty. Kurs może być początkiem wielkiej pasji, która zakończy się otrzymaniem uprawnień do nurkowania.


Artykuł sponsorowany / Materiał partnera.