Wycieczka last minute – wakacyjne kierunki najlepsze na jesień!

Wakacje w środku jesieni? Czemu nie! Jeśli kochasz spontaniczne wypady, piaszczyste plaże oraz piękną pogodę, która pozytywnie nastroi cię na chłodną, jesienną aurę, jedź na urlop po sezonie wakacyjnym.

Oferty last minute to bardzo często okazja, żeby pojechać na tygodniową wycieczkę za około 1000 złotych za osobę. Kwota może się nieco różnić, bo zależy od kierunku turystycznego oraz warunków pobytu. Nawet jeśli nie zaoszczędziłeś na wakacyjny wyjazd, możesz wziąć dodatkowe pieniądze, np. ze strony https://pozyczkaplus.pl/, i cieszyć się wypoczynkiem w ciepłych krajach.

Romantyczna jesień w pełni

Jeśli planujesz romantyczny, jesienny wyjazd z ukochaną osobą, to pamiętaj, że masz ku temu doskonałą okazję. W tym czasie ceny wycieczek last minute są nawet o 70% niższe od tych kupowanych dużo wcześniej, po cenach katalogowych! Europa, Azja, a może tajemnicze zakątki Afryki? Każde miejsce jest dobre, by choć trochę opalić skórę oraz przygotować ciało i umysł na jesienną pluchę.

Klimatyczny zakątek świata, który leży stosunkowo niedaleko, to portugalska Madera. Wyśmienite jedzenie, bujna roślinność, słoneczna pogoda oraz luksusowe hotele są prawdziwym rajem dla zakochanych. Gwarancję słonecznej pogody oraz możliwość zobaczenia bajkowej rafy koralowej daje za to Egipt. Wakacje w Egipcie w październiku i listopadzie można kupić nawet za mniej niż 1000 złotych za osobę.

Na ostatnią chwilę!

Wyspy Kanaryjskie, jak Gran Canaria, Teneryfa czy Fuerteventura, to kolejne propozycje na jesienny wypoczynek. Tutaj także możesz spodziewać się pięknej pogody oraz zabaw i imprez do białego rana. Za pobyt na jednej z tych egzotycznych wysp trzeba zapłacić poza sezonem zwykle około 1500 złotych i nie więcej niż 3000 złotych w opcji all inclusive. Prestiż miejsca, wysokiej klasy hotele oraz dobra lokalizacja z pewnością są tego warte.

Pamiętaj też, że oferty last minute wcale nie są gorsze niż te, które biura podróży oferują w trakcie sezonu – zarówno pod względem warunków pobytu, jak i posiadanych przez wycieczkowicza praw. By odnaleźć ciekawe propozycje wyjazdów, warto zatem przeglądać co jakiś czas strony internetowe biur podróży, a także zaglądać do biur stacjonarnych. Co więcej, najlepsze oferty znajdziesz w konkretnych godzinach bądź porach dnia.

Wakacje last minute to remedium na jesienną słotę, ale też doskonała okazja na egzotyczny wyjazd i wymarzony odpoczynek. Dlatego jeśli jesteś miłośnikiem szalonych wypraw, to miej w zanadrzu spakowaną walizkę z niezbędnymi rzeczami, a stawisz czoła niesamowitej przygodzie!